با تبلیغات اینستاگرام بهترین نوع تبلیغات را تجربه کنید

تبلیغات اینستاگرام

با تبلیغات اینستاگرام بهترین نوع تبلیغات را تجربه کنید

(( تبلیغات اینستاگرام ))

تبلیغات اینستاگرام

 

آیا دارای یک کسب و کار هستید و می خواهید برای افزایش درآمد خود تبلیغات انجام دهید ؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سال 2021 می توان گفت تبلیغات به صورتی تکثیری و چاپی دیگر تاثیر بالایی روی مردم ندارد . و تنها می تواند کمک اندکی به شما و کسب و کار شما داشته باشد . مخصوصا با وجود اینکه امروزه بیماری تاسف انگیز کرونا جهان را فراگرفته و مردم نمی توانند تبلیغات چاپی شما را مشاهده کنند .

اما اگر به دنبال پیشرفت صددرصد خود هستید مسلما باید از روشی قطعی و همیشگی استفاده کنید . و آن روش چیزی جز تبلیغات آنلاین نیست .

شما می توانید برای تبلیغات آنلاین از سایت های مختلف و شبکه های اجتماعی مختلف بهره بگیرید . اما همانطور که شاید همگی شما خبر داشته باشید اینستاگرام توانسته خود را منبعی برای ارائه تبلیغات معرفی کند .

اینستاگرام دارای یک میلیارد کاربر و در هر روز دارای 500 میلیون کاربر فعال است  . به صورتی که بعد از شبکه جهانی فیس بوک به عنوان برترین شبکه جهانی خود را معرفی کرده است . حدود 90 % کسب و کار هایی که توانستند به برند سازی و پیشرفت در کار خود برسند . از این شبکه اجتماعی برای تبلیغات خود استفاده کرده اند .

 

چرا باید تبلیغات اینستاگرام انجام بدهیم ؟

آیا تا به حال از خود سوال کرده اید که هدف شما از تبلیغ کردن چیست ؟

هر کدام از شما ممکن است هدف متغیری از تبلیغ کردن داشته باشید اما در نهایت همگی به دنبال کسب درآمد و مطرح کردن موضوع و کسب و کار خود هستید .

اینستاگرام با توجه به مقادیر بالایی که از کاربران دارد . به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی یا بهتر گفته شود .درواقع محبوب ترین شبکه اجتماعی شناخته شده است . به صورتی که تبلیغاتی که در شبکه اینستاگرام انجام می شوند .به عنوان موفق ترین تبلیغات نام گذاری شده اند .

در زمان گذشته تبلیغات می توانستند .در تلگرام یا فیسبوک هم انجام شوند. اما با گذشت زمان و فیلتر شدن تلگرام و فیس بوک حجم انبوهی از تبلیغات به شبکه اجتمعی اینستاگرام روی آورده اند .

امروزه با توجه به بیماری کرونا مردم بیشتر خرید های خود را به صورت آنلاین .و بیشتر خرید های آنلاین خود از اینستاگرام انجام می دهند . فکر می کنم .این دلایل بتواند دلایل قانع کننده ای برای هر کسب و کار کوچک تا بزرگ باشد . که برای انجام تبلیغات خود از شبکه اینستاگرام استفاده کند .

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام برای رشد بازاریابی :

تبلیغات اینستاگرام را می توان به صورت تعجب آوری پرسود ترین و بهترین و تاثیر گذار ترین روش .ممکن و موجود برای پیشرفت بازاریابی های موجود مخصوصا در سال 2021 دانست .

تبلیغات اینستاگرام می تواند باعث مقادیر بالایی از جلب توجه کاربران ، .اعتماد کاربران به بازاریابی موجود ، رشد هدفمند ارتباطات بین بازاریابی و کاربران ، برندسازی در کمترین مدت زمان ممکن ، بالا بردم میزان مشتری های هدفمند برای شما ،. افزایش درآمد شما تا حدی غیر قابل باور و فراسوی آرزو های شما ، ایجاد مشتری های وفادار و همیشگی برای بازاریابی شما و میزان بالای سودهی نسبت به کسب و کار های غیر آنلاین و… باشد .

چرا که اینستاگرام هر روزه نسبت به دیگر از استراتژی های بیشتر .و پیشرفته تری برای تبلیغات استفاده می کند . این استراتژی ها می توانند تاثیر بسیار بالایی بر روی بالا رفتن مشتری های شما داشته باشند . زیرا ذات انسان ها به گونه تنظیم شده .که همیشه به دنبال یادگیری و به دست آوردن چیز های جدید هستند . هنگامی که شما از تبلیغات اینستاگرام برای بازاریابی خود استفاده کنید .تنوع بسیار بالایی برای تبلیغات شما ایجاد خواهد شد که می توانند. کاربران را جذب کند . و در نهایت باعث پیشرفت شما شود .

 

چگونه در اینستاگرام تبلیغات انجام بدهیم ؟

تبلیغات در اینستاگرام راه های بسیار متفاوتی دارد . و شما می توانید از هر کدام از آنها می توانید با در آن بگذارید استفاده کنید . البته ناگفته نماند برند هایی که توانستند به مشهوریت و معروفیت برسانند بیشتر از تمامی روش های تبلیغات اینستاگرام استفاده کرده اند . یا به یک سایت خرید فالوور اینستاگرام معتبر برای انجام تبلیغات اینستاگرام خود اعتماد کرده و در نهایت با کمترین زحمت توانستند بع پیشرفت بی نهایت برسند .

1 ــ تبلیغات اسپانسری

2 ــ تبلیغات در پیج

3 ــ تبلیغات در پیج هایی که خیلی فالوور دارند .

4 ــ تبلیغات توسط اینفوئنسر های محبوب

5 ــ تبلیغات در استوری

 

  • تبلیغات اسپانسری :

تبلیغات اسپانسری را می توان رایج ترین و معروف ترین نوع تبلیغات اینستاگرام دانست . و توسط افرادی انجام می شود که دارای پروفایل بیزینسی هستند . در این پروفایل های بیزینسی هنگامی که تبلیغات به نمایش گذاشته می شود بیشتر بازدید برای انها رقم خواهد خورد . البته به یاد داشته باشید به دلیل وجود تحریم ها این نوع تبلیغات در ایران ممنوع به حساب می آید .

تبلیغات اینستاگرام

  • تبلیغات در پیج :

این نوع تبلیغ خیلی به چشم می خورد .که یک پیج تبلیغات اینستاگرام خود را انجام بدهد و مانند یک ناشر عمل کند . درواقع واقعیت نیز همین است . پیج اینستاگرام ساخته می شود .تا بتواند از طریغ تبلیغات اینستاگرام باعث پیشرفت شما شود . اما برای استفاده از این نوع تبلیغات پیج شما باید به عنوان یک ناشر دارای مقدار بسیار بسیار بالایی فالوور باشد . تا بتواند تبلیغات شما را به موفقیت برساند .

این روش در کشور ایران با توجه به وجود تحریم ها بهترین نوع و روش تبلیغات اینستاگرام شناسایی شده است .چراکه کاربران اینستاگرام هر روز به صورت فعال صفحه های مورد علاقه خود را چک می کنند .تا بتوانند از فعالیت های آنها در جریان باشند.

 

  • تبلیغات در پیج هایی که دارای فالووربسیار زیاد هستند .

بسیاری از افراد هستند که بالا آوردن یک پیج اینستاگرام یا حتی وقت گذاشتن. برای خرید فالوور اینستاگرام واستفاده از سایت های مختلف برای ایجاد یک پیج موفق و فعال بیزار هستند . به همین دلیل می توانند تبلیغات خود را به یکی از پیج ها دارای فالوور بسیار زیاد است .بدهند تا دربرابر مبلغ توافقی آن را منتشر کند .

 

  • تبلیغات توسط اینفلوئنسر محبوب

افرادی در اینستاگرام حضور دارند . که توانستند با فعالیت بسیار بسیار بالای .خود در اینستاگرام از هزاران و حتی میلیون ها فالوور برخوردار باشند . به این افراد اینفلوئنسر گفته می شود . این افراد هر کدام در یک حوزه خاص مشغول به کار هستند . و هدف آنها از ایجاد پیج اینستاگرام و پیشرفت پذیرفتن تبلیغات شما است . پس می توانید از آنها برای منتشر کردن تبلیغات خود استفاده کنید .

  • تبلیغات در استوری :

توجه کنید ممکن است شما تنها تصور داشته باشید تبلیغاتی که در پست ها ارائه شوند مهم هستند. اما اینگونه نیست . تبلیغاتی که در استوری ها ارائه می شوند تاثیرات بسیار زیادی دارند. چرا که از 100 % ممکن حدود 8% در افراد به موفقیت تبلیغات شما در استوری به پا می خیزند و شما را فالو می کنند .یا از شما خرید انجام میدهند . این مقدار شاید در ظاهر کم باشد . اما تصور داشته باشید. اگر شما از یک فرد که دارای 10 هزار فالوور است استفاده کنید یعنی حدود 1 هزار مشتری پیدا کرده اید .

تبلیغات اینستاگرام

 

راه های موفقیت صددرصد شما در تبلیغات اینستاگرام

  • افزایش فالوور اینستاگرام :

اگر می خواهید برای تبلیغات خود طبق معمول همیشگی انواع تبلیغات از تبلیغات در پیج استفاده کنید باید به یاد داشته باشید که اولین نمته موفقیت شما افزایش فالوور های شما است . تا هنگامی که فالوور های بالا در اینستاگرام خود نداشته باشید . نمی توانید تبلیغات خود را به نتبجه برسانید .

برای افزایش فالوور اینستاگرام راه های مختلفی است که می توانید آنها را در مقالات دیگر که در این مقاله لینک دهی شده اند مشاهده کنید . اما به یاد داشته باشید کوتاه ترین راه ممکن و تاثیر گذار ترین راه ممکن برای موفقیت تبلیغات شما خرید فالوور اینستاگرام از سایت های معتبر در صورت ارائه فالوور واقعی ، فعال و ایرانی است .

 

  • فالوور فیک ممنوع :

توجه داشته باشید استفاده از تمامی راه های تبلیغات اینستاگرام برای شما بسیار راحت خواهد. چه اینکه خودتان یک پیج داشته باشید و ناشر تبلیغات باشید . چه اینکه شما بخواهید. از پیج های معروف یا پیج اینفلوئنسر ها برای تبلیغات خود استفاده کنید . در نهایت می توانم به شما بگویم یک نکته در تمامی راه های استفاده مشترک است .و آن هم این است که نباید در فالوور ها فالوور فیک وجود داشته باشد .

بسیاری از پیج های اینستاگرام دارای فالوور های زیاد هستند .و شما فکر می کنید چقدر عالی است که با این پیج همکاری کنم . اما اینکه همکاری مانند ورود شما به یک قصر زیبا است اما هنگامی که وارد می شوید. از درون خرابه ای پیش نیست . شما باید توجه داشته باشید. به هیچ عنوان فالوور های پیج ناشر فیک نباشند . برای تشخیص فالوور فیک می توانید از مقالات زیذ درباره فالوور اینستاگرام استفاده بکنید .

تبلیغات اینستاگرام

تشکیل دهنده های اصلی تبلیغات اینستاگرام :

تصاویر که جز اصلی یک تبلیغ در اینستاگرام به حساب می آید .

محتواها  که برای اشنایی کاربر به صورت متنی با کسب و کار شما است .

ویدیو ها نوع بسیار مناسب برای توضیح کوتاه درباره خود  است .

تبلیغات موجود برای آگاهی های بیشتر .

تبلیغات به صورت متوالی و پشت سر هم .

تبلیغات برای ایجاد توجه کاربران .

خرید بازدید اینستاگرام راهی یک شبه برای موفقیت

افزایش فالوور اینستاگرام تنها کافی نیست باید راه های نگهداری آنها را نیز بلد باشید

خرید لایک اینستاگرام ایجاد محبوبیتی غیر قابل باور برای شما :

خرید فالوور اینستاگرام راهی برای کسب درآمد به صورت غیر حضوری

Leave A Reply