خرید فالوور اینستاگرام راهی برای کسب درآمد به صورت غیر حضوری

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام راهی برای کسب درآمد به صورت غیر حضوری

(( خرید فالوور اینستاگرام ))

خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام  را می توان یکی از پرطرفدار ترین  شبکه های موجود در جهان دانست. که  توانایی جذب کاربران بسیار زیادی را در اینترنت به سمت خودش دارد . چرا که در این شبکه اجتماعی کاربران توانایی ارتباط با یکدیگر را دارند .و حتی می توانند از جزییتات و روزمرگی های همدیگر با ارائه تصویر و ویدیو   اطلاع داشته باشند .

شما می توانید در این شبکه اجتماعی با استفاده از پست های علمی ، روانشناسی ، تبلیغات اینستاگرام و… و همچنین استوری های موجود از تجربیات دوستان و کاربران مورد علاقه خود برای داشتن زندگی بهتر و آسان استفاده کنید .

شاید شما هم مانند من از آن دسته افرادی باشید که علاقه بالایی به ذخیره خاطرات خود ، نوشتن آنها و اشتراک گذاری آنها با دوستان و نزدیکان دارید . به همین دلیل می توانم به شما استفاده از اینستاگرام و داشتن یک صفحه اینستاگرام فعال  را برای ذخیره خاطرات خود به صورت عکس و فیلم معرفی کنم .

 

چرا مردم به خرید فالوور اینستاگرام رو آورده اند ؟

کارایی های فوق در شبکه اینستاگرام باعث شده تا شبکه اینستاگرام در سال های اخیر به خصوص در سال 2020 به دلیل به وجود آمدن بیماری کرونا و در سال 2021 به دلیل پیشرفت باور نکردنی تکنولوژی به عنوان یک شبکه درآمد زا  با میلیون ها کاربر شناخت . شبکه  ای که کاربران آن برای افزایش آمار های اینستاگرام خود باهم در رقابت هستند .این رقابت در اینستاگرام تا جایی افزایش یافته است که سایت های فراوانی برای خرید فالوور اینستاگرام به وجود آمده اند و باعث افزایش فالوور اینستاگرام کاربران و مشهور شدن آنها و در نهایت باعث موفقیت آنها در این رقابت تنگاتنگ برای مشهور شدن و کسب درآمد می شوند .

خرید فالوور اینستاگرام

دلایل دقیق برای خرید فالوور اینستاگرام :

اینستاگرام شبکه ای جهانی تشکیل شده از یک میلیارد کاربر است .

اینستاگرام روزانه حدود 500 میلیون کاربر فعال دارد که می توانند باعث پیشرفت کاری شما باشند.

اینستاگرام  تا امروز توانسته دارای 130 میلیارد عکس پست شده باشد  .

اینستاگرام به صورت شگفت آوری در هر روز  حاوی 2.2 میلیارد لایک برای پست ها است .

اینستاگرام به صورت شگقت آوری  دارای حدودی 55 میلیون آپلود عکس درهرروز است .

 

اهمیت خرید فالوور اینستاگرام :

شما با خرید فالوور اینستاگرام به اولین و مهم ترین عامل و هدف هر فرد یعنی کسب درآمد بالا خواهید رسید . همانطور که می دانید چیزی حدود 90 % افراد در وهله اول اهداف خود کسب درآمد بالا را قرار می دهند و جالب است بدانید در سال 2021 چیزی حدود 80 % این افراد از طریق استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام توانستند به این هدف دست پیدا کنند.

خرید فالوور اینستاگرام

آیا تمامی سایت های فروش فالوور اینستاگرام ارائه دهنده فالوور فیک هستند ؟

هنگامی که درباره خرید فالوور اینستاگرام با بسیاری از افراد صحبت می کنیم کاملا واضح است .که تصور دارند . که تمامی سایت های افزایش فالوور اینستاگرام ارائه دهنده فالوور فیک هستند . در صورتی که این تفکر به صورت کامل و کلی اشتباه است . فالوور فیک تنها بخشی از بسته های خرید فالوور اینستاگرام را تشکیل می دهند . برای مثال هنگامی که شما برای خرید ماشین اقدام می کنید ماشین پژو تنها یکی از عضوهای ماشین های موجود در جهان است . در فروش فالوور اینستاگرام نیز دقیقا همین موضوع صدق می کند .

شما هنگامی که قصد به افزایش فالوور اینستاگرام خود دارید . می توانید با توجه به اهداف خود ، علایق خود ، چرایی خرید خود بسته مورد علاقه و پسند خود را برای خرید انتخاب کنید .

 

انواع بسته های متفاوت خرید فالوور اینستاگرام :

 

  • بسته خرید فالوور واقعی :

خرید فالوور واقعی می تواند به شما این اطمینان را بدهد . که به هیچ عنوان فالوور هایی که شما خرید می کنید تشکیل شده از فالوور های فیک نیستند . بلکه تمامی این فالوور ها تشکیل شده از اکانت های واقعی و افراد زنده هستند .

خرید فالوور اینستاگرام

  • تفاوت فالوور فیک و فالوور واقعی :

هنگامی که شما فالوور فیک خرید می کنید . شاید این فالوور ها را مقدار بسیار بالا و پایین ترین قیمت ممکن خرید میزنید . اما این فالوور ها تنها می توانند نمایش دهنده یک عدد ظاهری در اینستاگرام شما باشند . و به هیچ وجه توانایی تعاومل و برقراری ارتباط با شما را ندارند . اکانت هایی که توسط خرید فالوور فیک شما را فالو می کنند تشکیل شده از یک اکانت واقعی و فعال نیست .

بلکه این اکانت ها توسط ربات ساخته شده است و مقادیر بالای این پیج های فیک در صفحه شما می تواند باعث شود تا اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات شناسایی کرده و پیج شما را غیر فعال کند یا به اصطلاح شما را بلاک کند .

همچنین فالوور های فیک توانایی لایک کردن ، کامنت گذاشتن ، ایجاد بازدی  برای ویدیوهایتان و… را ندارند و تنها شما با هزینه پرداختی یک عدد نمایشی بالا برای تعداد فالوور های خود خریده اید .

اما هنگامی که شما برای پیج اینستاگرام خود فالوور واقعی خرید می کنید . این فالوور ها می توانند در برابر خرید فالوور اینستاگرام شما باخورد نشان بدهند . و با شما تعامل برقرار کنند . درواقع می توان گفت این فالوور ها دارای اکانت واقعی هستند و برای ساخت اکانت خود از شماره تلفن یا ایمیل استفاده کرده اند . و می توانند پست های شمارا لایک کنند ، برای شما کامنت بگذارند .و باعق بالا رفتن بازدید ویدیو های شما شوند در این صورت شما دیگر نیازی به خرید لایک اینستاگرام یا خرید بازدید ویدیو اینستاگرام علاوه بر خرید فالوور اینستاگرام ندارید .

خریدفالوور اینستاگرام

  • بسته خرید فالوور ایرانی :

این بسته را می توان یکی از بهترین بسته های موجود برای افزایش فالوور اینستاگرام دانست . که می تواند پاسخگویی بسیار عالی برای تمامی نیاز های شما باشد . اگر شما به دنبال رشد پیج شخصی خود هستید ؟ اگر شما به دنبال رشد پیج کاری خود هستید . مطمن باشید این بسته می تواند بهترین گزینه برای افزایش فالوور اینستاگرام شما باشد .

این بسته به هیچ عنوان به شما فالوور فیک ارائه نمی دهد .تمامی فالوور های ارائه شده نه تنها واقعی هستند بلکه همانطور که از نام این بسته پیدا است . این فالوور ها جزیی از جمعیت ایران را تشکیل می دهند .

برای مثال اگر شما دارای کسب و کار ویژه ای باشید و بخواهید از طریق بازاریابی اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام آن را به نشان کسب و کار اینترنتی در کل کشور معرفی کنید .و به سود های کلان برسید . می توانید به راحتی با خرید مقادیر مختلف این نوع بسته پیج اینستاگرام خود و کسب و کار خود را در کشور ایران به معروفیت برسانید .

 

  • بسته خرید فالوور فعال :

فالوور فعال را می توان مانند فالوور ایرانی یکی از بهترین نوع برای بسته های خرید فالوور اینستاگرام دانست . فالوور هایی که سایت فروش فالوور اینستاگرام برای این افزایش فالوور اینستاگرام شما در این بسته معرفی کند . همگی جز کاربرانی از اینستاگرام هستند .که همگی به صورت روزانه در اینستاگرام فعالیت دارند .

این افراد نسبت به بقیه کاربران اینستاگرام لایک های بیشتری انجام می دهند . کامنت های بیشتری می گذارند و حتی می توان گفت به دلیل فعالیت بالای آنها بازدید ویدیو های شما به صورت پیوسته بالا خواهد بود . این افراد می توانند گزینه های بسیار خوبی برای پیشرفت کسب و کار شما باشند .

خرید فالوور اینستاگرام

  • بسته خرید فالوور ارزان :

این بسته از خرید فالوور اینستاگرام برای افرادی ارائه شده است . که علاقه به پرداخت مبلغ بالا برای افزایش اینستاگرام خود ندارند . اما خواستار فالوور های واقعی برای پیج اینستاگرام خود هستند . این افراد می توانند برای افزایش فالوور اینستاگرام خود از این بسته برای افزایش فالوور اینستاگرام خود استفاده کنند .

 

  • تفاوت فالوور ارزان با باقی بسته های خرید فالوور اینستاگرام :

همانطور که تا به اینجا متوجه شدید شما می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود از بسته هایی همچون خرید فالوور ایرانی ، خرید فالوور واقعی یا خرید فالوور فعال استفاده کنید . هر کدام از این بسته ها با توجه به ویژگی های خود در تعرفه های مختلف ارائه شده اند . و شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید . اما بسته خرید فالوور ارزان با قیمت کمتری از این بسته ها ارائه شده است . دلیل قیمت کم این بسته را در نوع فالوور های این بسته می توان دانست .

درست است . که فالوور های این بسته همگی واقعی هستند . اما دارای ویژگی های متفاوتی نسبت به دیگر بسته های خرید فالوور اینستاگرام هستند . برای مثال فالوور هایی که خرید فالوور ارزان به شما ارائه می کند . ممکن است جزئی از جمعیت ایران باشند .

اما ممکن است جزئی از جمعیت ایران هم نباشند . و متعلق به کشور دیگری باشند . خوب مسلما ممکن است این برای شما مشکل ساز شود و شاید اصا فالوور هایی که متعلق به کشور های دیگر باشند برای کسب و کار شما مناسب نباشد .

همچنین فالوور هایی که این بسته به شما ارائه می کند ممکن است فالوور فعالی باشند  و در اینستاگرام حضور بالایی داشته باشند . اما بازهم ممکن است فالوور فعالی نباشند . و در اینستاگرام حضور زیادی نداشته باشند . شما باید این را به خاطر داشته باشید . که همه چیز در خرید این بسته اینستاگرام احتمالی است .

خرید بازدید اینستاگرام راهی یک شبه برای موفقیت

افزایش فالوور اینستاگرام تنها کافی نیست باید راه های نگهداری آنها را نیز بلد باشید

خرید لایک اینستاگرام ایجاد محبوبیتی غیر قابل باور برای شما :

خرید لایک ایرانی برای کسب و کار های ایرانی :

Leave A Reply