خرید فالوور فعال تاثیر گذار ترین روش برای افزایش فالوور اینستاگرام :

خرید فالوور واقعی

خرید فالوور فعال تاثیر گذار ترین روش برای افزایش فالوور اینستاگرام :

(( خرید فالوور فعال ))

خرید فالوور فعال

یکی از تاثیر گذار ترین روش های ممکن برای افزایش فالوور اینستاگرام جی فالوور را می توان خرید فالوور فعال دانست . زیرا یکی از بزرگ ترین دغدغه های همیشگی کسب و کار های اینترنتی به خصوص کسب و کار های موجود در شبکه اینستاگرام داشتن مخاطب های فعال به صورت روزانه است . با وجود اینکه روزانه حدود 500 میلیون نفر از کاربران اینستاگرام به صورت فعال در حال فعالیت هستند . اما بسیاری از کسب و کار های مجازی به دلیل بهره نگرفتن از این کاربران فعال در کسب و کار های خود با پیشرفت رو به رو نمی شوند و گویا درجا میزنند . اگر هم پیشرفت کنند پیشرفت کمی می کنند .و به جایی نمیرسند . تا به حال این شنیده اید کسی روی تردمیل بدود هیچگاه به مکان خاصی نخواهد رسید ؟

شما هم اگر بخواهید در شبکه اینستاگرام یک کسب و کار را راه اندازی کنید . اما از خرید فالوور اینستاگرام استفاده نکنید . به موفقیت های مورد علاقه خود نخواهید رسید درست مانند دویدن سر تردمیل . البته درست است . که افراد معدودی هستند که در اثر سال ها تلاش و ارائه دادن وقت همه جانبه خود برای پیشرفت اینستاگرامشان توانستند نتیحه ای که شما می توانید از خرید فالوور فعال داشته باشید را به دست بیاورند . اما آیا واقعا معامله ای برابر است ؟

سال ها تلاش و ارائه زمان خود برای افزایش فالوور اینستاگرام و داشتن فالوور هایی فعال برای موفقیت در کسب و کار خود با خرید فالوور فعال اینستاگرام ؟

شما می توانید با خرید این بسته افزایش فالوور اینستاگرام از هدر رفتن وقت خود و تلاش های چندین و چند ساله خود جلوگیری کنید و یک شبه به موفقیت برسید .

خرید فالوور فعال

آیا خرید فالوور فعال وجود دارد ؟

خوب می دانم که بسیاری از افراد در اثر تجربه های ناگواری که برای خرید فالوور فیک داشته اند . ممکن است به صورت کلی نسبت به خرید فالوور اینستاگرام بدبین شده باشند . اما توجه داشته باشید هنگامی که شما بر سر یک چهاراه قرار می گیرید . تنها یکی از این راه ها است که به مکانی می رود .که شما می خواهید . و ممکن است اخرین راهی باشد . که شما پس از تجربه بقیه راه ها به اون رو می آورید . اما در نهایت اگر بدبین و ناامید نشوید به مقصد مورد نظر خود و هدف خود خواهید رسید .

خرید فالوور اینستاگرام نیز دقیقا به همین شکل است . ممکن است صدها سایت فروش فالوور اینستاگرام وجود داشته باشد . یا ممکن است شما در گذشته بدون اطلاعات دقیق درباره خرید فالوور فیک برای افزایش فالوور اینستاگرام خود خرید فالوور فیک انجام داده باشید . اما در نهایت می توانید با تحقیقات و انتخاب های درست به نتیجه مورد دلخواه خود .و موفقیت در کسب و کار خود برسید .

و من می توانم یکی از قطعی ترین و بهترین این راه ها را برای شما خرید فالوور فعال معرفی کنم . فالوور هایی که این بسته خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام شما ارائه می دهد . همگی دارای اکانت های اینستاگرام واقعی هستند . یعنی اکانت هایی که توسط شماره یا ایمیل ساخته شده است . و جز فالوور هایی به حساب می آیند . که به صورت روزانه در اینستاگرام فعالیت دارند . و به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و دیدن ویدیو های مختلف مشغول هستند . این کاربران دقیقا می توانند نقش برگ طلایی برد را در کسب و کار شما به عمل بیاورند .

خرید فالوور فعال

چگونه فالوور فعال اینستاگرام بخریم ؟

برای خرید فالوور فعال اینستاگرام می توان به شما از سایت های معتبر پیشنها کنم . یعنی شما باید از سایت هایی خرید فالوور اینستاگرام خود را انجام بدهید . که به صورت واضح به شما بیان می کنند که فالوور خرید داری شده شما فالوور واقعی است . و همچنین به صورت واضح باید به شما اعلام کند . که این فالوور ها جزئی از فالوور های فعال به حساب می ایند . و می توانند فعالیت های مختلفی همچون لایک کردن ، کامنت گذاشتن و… را برای پیج اینستاگرام شما به ارمغان بیاورند .

البته باید توجه داشته باشید بسیاری از سایت ها هستند که به شما فالوور فعال در برابر خریدتان ارائه نمی دهند . شما می توانید با توجه به چند نکته کوچک این فالوور ها را تشخیص بدهید .

 

نکته اول شناسایی فالوور فعال :

فالوور هایی که فعال باشند اول باید واقعی باشند . برای اینکه از واقعی بودن فالوور ها مطمن شوید . این را به یاد داشته باشید . که همیشه دارای پروفایل های واقعی هستند . این پروفایل تشکیل شده از عکس پروفایل + بیو + اسم کاربری مشخص + استوری + پست است . شما حتی با نگاه کردن به فالوور های ارائه شده نیز به راحتی می توانید این فالوور ها را تشخیص بدهید . و نیاز به مهارت خاصی برای تشخیص این فالوور ها ندارید .

 

نکته دوم شناسایی فالوور فعال :

این به یاد داشته باشید . که همیشه از هر 100 نفر ممکن است 50 نفر این افراد دارای یک پیج بسته اینستاگرام و 50 نفر دارای یک پیج باز اینستاگرام باشند . و شما با چک کردن این امکان به راحتی می توانید بفهمید فالوور های دریافت کرده واقعی هستند یا فیک زیرا فالوور های فیک همیشه دارای پیج های بسته هستند . و پیج آنها به دلیل ساخته شدن توسط ربات به هیچ عنوان در حالت بسته قرار ندارد .

 

نکته سوم شناسایی فالوور فعال :

پس اینکه از واقعی بودن فالوور های خود مطمن شدید برای اینکه از خرید فالوور فعال خود مطمن شوید به مقدار لایک ها و کامنت های خود در دوره اولیه توجه داشته باشید . زیرا افرادی که دارای فالوور فعال باشند . فعالیت خود را مانند لایک کردن و کامنت گذاشتن در کوتاه ترین زمان ممکن نیز به نمایش می گذارند .

خرید فالوور فعال

خرید فالوور فعال بدون ریزش :

یکی از مهم ترین مزیت های خرید فالوور اینستاگرام از این نوع را می توان بدون ریزش بودن آن دانست و البته قابل به ذکر است . که شما هر نوع بسته ای را که خریداری کنید . در صورتی که در این بسته فالوور های واقعی به شما ارائه شوند . نمی توان آن را بدون ریزش حتمی دانست زیرا این فالوور ها افراد واقعی و دارای اراده هستند . ممکن است پس از مدتی از فالو کردن شما پشیمان شوند .و شما را آنفالو کنند . اما اگر شما فالوور فعال خریداری کنید مسلما این احتمال بسیار کمتر خواهد بود . زیرا افرادی که به صورت رزانه در اینستاگرام فعالیت دارند . خیلی کم پیش می آید که کسی را آنفالو کنند . و نخواهند آن فرد را دنبال کنند .

همچنین سایت های خرید فالوور اینستاگرام در صورت خریداری فالوور فعال به شما برای جلوگیری از ریزش احتمالی چیزی حدود 10 % از سفارش شما بیشتر فالوور ارائه می دهد . تا در نهایت اگر تعدادی از این فالوور ها شما را آنفالو کردند . این 10 % بتواند جایگزینی مناسب برای آن افراد باشد .

 

خرید فالوور فعال با بالا ترین سرعت :

هنگامی که شما بسته خرید فالوور اینستاگرام خود را با ویژگی های مورد علاقه خود خریداری می کنید . پس از کوتاه ترین زمان ممکن برای مثال یک تا سه روز ( بستگی به مقدار سفارش شما دارد . ) سایت خرید فالوور اینستاگرام این فالوور ها را برای افزایش فالوور های اینستاگرام شما در اختیارتان قرار می دهد . و به جرعت می توانم بگویم در همان روز اول پس از افزایش فالوور اینستاگرمتان می توانید شاهد نتایج مثبت کار خود . و موفقیت کسب و کار خود باشید . زیرا این بسته برای خرید فالوور اینستاگرام نسبت به دیگر بسته های موجود از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است .

خرید فالوور فعال

ایا مزیت های خرید فالوور فعال را می دانید ؟

همانطور که گفته شد می توان یکی از مهم ترین مزیت های خریداری کردن این نوع بسته را کمترین ریزش ممکن پس از خرید فالوور اینستاگرام دانست . و شما دیگر برای به دست اوردن مقدار فالوور اینستاگرام نیاز به ارائه دادن وقت بالا و تلاش های فراوان ندارید .

اما توجه داشته باشید هنگامی که به یک سایت خرید فالوور اینستاگرام می روید بسته های مختلفی همچون خرید فالوور واقعی ، خرید فالوور ایرانی ، خرید لایک اینتاگرام ، خرید  کامنت اینستاگرام یا حتی خرید بازدید اینستاگرام می بینید . بترها ممکن است در ذهن خود فکر کنید . ای کاش تمام این بسته ها را برای موفقیت کسب و کار خود خریداری کنم . اما در نتیجه می توانم به شما بگویم نیازی به این کار نیست .

آیا تا به حال شنیده اید که می گویند با یک تیر چند نشان بزن . فالوور فعال نیز دقیقا همین گونه است . شما با خرید فالوور فعال برای افزایش فالوور اینستاگرام خود تنها باعث افزایش فالوور اینستاگرام خود نمی شوید . بلکه باعث بالا رفتن مقدار لایک های پیج خود ، بالا رفتن مقدار کامنت های پیج خود و بالا رفتن مقدار بازدید ویدیو های صفحه اینستاگرام خود نیز می شوید . همچنین فالوور هایی که از این خرید برای افزایش فالوور اینستاگرام دریافت می کنید . هم ایرانی هستند و هم واقعی پس شما بسته های خرید فالوور واقعی و خرید فالوور ایرانی را نیز دریافت کرده اید .

در نهایت می توانم بگویم شما با این خرید گویا تمامی خرید های مورد نیاز خود را برای موفقیت در کسب و کارتان و به دست اوردن سود آوری کلان و مشهور شدن انجام داده اید .

خرید بازدید اینستاگرام راهی یک شبه برای موفقیت

افزایش فالوور اینستاگرام تنها کافی نیست باید راه های نگهداری آنها را نیز بلد باشید

خرید لایک اینستاگرام ایجاد محبوبیتی غیر قابل باور برای شما :

خرید فالوور اینستاگرام راهی برای کسب درآمد به صورت غیر حضوری

Leave A Reply