خرید بازدید اینستاگرام راهی یک شبه برای موفقیت

خرید بازدید اینستاگرام

خرید بازدید اینستاگرام راهی یک شبه برای موفقیت

(( خرید بازدید اینستاگرام ))

خرید بازدید اینستاگرام

اینستاگرام چیست ؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب است که می توان کاربران آن را چیزی حدود یک میلیارد دانست . در این شبکه اجتماعی کاربران می توانند با هم ارتباط موثر داشته باشند و با آگاهی از پست ها و استوری های به صورت روزانه آگاهی داشته باشند.

کاربران فعال اینستاگرام روزانه ویدیو هایی را در پیج هایشان با اهداف متفاوتی همچون ارائه تبلیغات اینستاگرام یا ارائه خاطرات شخصی خود قرار می دهند . تا در دید فالوور های آنها و افراد دیگر قرار بگیرد .

یکی از جالب ترین الگوریتم های اینستاگرام را می توان مشخص بودن تعداد بازدید ویدیو در این شبکه دانست . چرا هنگامی که از صفحه شخصی اینستاگرام هر شخص دیدن می کنیم . مقدار افرادی که پست های ویدیویی او را مشاهده کرده اند کاملا مشخص هستند . در برخی از موارد این تعداد با مقدار بسیار بالایی رو به رو هستند و باعث پیشرفت و موفقیت آن پست می شوند . و در برخی موارد هم این مقدار با تعداد کمی رو به رو است .و باعث افت سطح آن پیج خواهد بود .

 

خرید بازدید اینستاگرام

تبلیغات ویدیویی در پست چیست ؟

ویدیو هایی که در اینستاگرام انتشار پیدا می کنند را می توان در دو دسته تقسیم بندی کرد . اولین دسته ویدیو هایی هستند که در استوری به نمایش گذاشته می شوند . میزان بازدید این ویدیو ها تنها برای صاحبان پیج مشخص است . و کاربران آن را مشاهده نخواهند کرد .

دومین دسته این ویدیو متعلق به ویدیو هایی است که در پست ها به نمایش گذاشته می شوند . میزان بازدید این پست ها نه تنها برای صاحب صفحه اینستاگرام بلکه برای تمامی کاربران نیز قابل مشاهده خواهد بود .

 

دلیل موفقیت تبلیغات ویدیویی در پست چیست ؟

توجه داشته باشید هنگامی که شما یک تبلیغ تصویری در اینستاگرام به نمایش می گذارید شاید افراد بسیار زیادی آن را مشاهده کنند . اما اگر شما برای پست خود خرید لایک اینستاگرام انجام ندهید . مسلما حدود یک دهم این افراد پست شما را لایک می کنند .

قابل توجه است بدانید زمانی که فردی وارد پیج شما می شود و تبلیغات تصویری شما را مشاهده می کند . قبل از اینکه به خود تبلیغ توجه کند به میزان لایک تبلیغ توجه می کند .

اگر میزان لایک تبلیغ شما بالا باشد به تبلیغ اهمیت می دهد . اما اگر میزان لایک تبلیغات شما بالا نباشد به آن اهمیت نخواهد داد .

به صورت کلی حدود 60 % لایک های تبلیغات تصویری به میزان مورد توجی بالا نیست مگر اینکه فرد برای تبلیغ خود از سایت های خرید فالوور اینستاگرام لایک خریداری کند .

حال تصور داشته باشید . شما یک پست ویدیویی به عنوان تبلیغ در اینستاگرام منتشر می کنید . درست است که مانند تبلیغ تصویری شاید همان یک دهم پست شما را لایک کنند . اما مزیت پست ویدیویی نمایش دادن تعداد افرادی است که پست شما را مشاهده کرده اند .حتی اگر آن را لایک نکرده باشند .

برای مثال اگر 4000 نفر پست ویدیویی شما را مشاهده کرده باشند اما تنها 400 نفر آن را لایک کرده باشند . اهمیتی ندارد . زیرا بازدید ویدیو اینستاگرام شما برای مشتری کاملا واضح و روشن است .

مشتری ها به تبلیغاتی ویدیویی که میزان بازدید اینستاگرام بسیار بالایی داشته باشند اهمیت بسیار بالایی می دهند و در 89 % مواقع نسبت به این تبلیغات بازخورد می دهند . حتی می توان گفت میزان بازدید بالای شما باعث بالا رفتن خودکار لایک شما نیز خواهد شد .

خرید بازدید اینستاگرام

اگر پست ویدیویی ما میزان بازدید اینستاگرام معقولی نداشت چکار کنیم ؟

شبکه اینستاگرام دارای 500 میلیون کاربر فعال است . که می توانند پست شما را مشاده کنند . پس اگر پست های شما دارای مقادیر بالایی از بازدید نیستند دلیل بر این نیست که فردی برای بازدید شما وجود ندارد . بلکه نشان دهنده راه اشتباه شما برای جذب بازدید کننده اینستاگرام است .

در بیشتر مواقع کاربران اینستاگرام به دلیل آگاهی نداشتن از چگونگی افزایش بازدید ویدیو های خود از موفقیت نا امید می شوند . اما در سال 2021 سایت هایی طراحی شده اند .که شما می توانید با استفاده از آنها حتی در صورت نداشتن آکاهی کافی نسبت به افزایش بازدید اینستاگرام در برابر پرداخت هزینه ای بسیار ناچیز خرید بازدید اینستاگرام انجام بدهید .

خرید بازدید اینستاگرام چیست ؟

خرید بازدید اینستاگرام یعنی اینکه شما یک پست را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنید و برای بالا رفتن بازدید پست خود از سایت های مورد نظر خود خرید بازدید اینستاگرام انجام دهید .

با سفارش شما سایت مورد نظر پست شما را آکسپلور قرار می دهد . تا بتواند در دسترس افراد زیادی برای مشاهده شدن قرار بگیرد.

قابل ذکر است که اینستاگرام با توجه به الگوریتم های پیشرفته خود حوزه علاقه هر شخص را در اینستاگرام با توجه به افرادی که فالو می کند ، پست هایی که لایک می کند و جستوجو هایی که انجام می دهد ، شناسایی می کند .

و هنگامی که شما خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید . سایت خرید بازدید اینستاگرام پست شما را در بازدید افرادی قرار می دهد .که از نظر شبکه اینستاگرام به حوزه کاری شما علاقه بالا داشته باشند .

این باعث می شود تا پس از مشاده پست شما در بیشتر مواقع پست را لایک بکنند و در صورتی که شما یک ویدیو با کیفیت و تاثیر گذار برای کار خود ارائه داده باشید . برای مشاهده دیگر فعالیت های شما ترغیب شده ، وارد پیج شما شوند و شما را فالو بکنند .

در نتیجه با خرید بازدید اینستاگرام نه تنها خرید بازدید اینستاگرام انجام داده اید . بلکه خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام نیز انجام داده اید .

خرید بازدید اینستاگرام

چگونه باید خرید بازدید اینستاگرام انجام بدهیم ؟

خرید بازدید اینستاگرام در سایت های مختلف متفاوت است .

در برخی از سایت ها برای اینکه به شما مقدار فالوور مورد نظرتان را ارائه بدهند درخواست پسفورد صفحه اینستاگرام شما را می کنند . تا بتوانند به پیج اینستاگرام شما دسترسی داشته باشند .

اما در برخی از سایت ها مانند سایت ما که به حریم شخصی شما احترام می گذاریم به هیچ عنوان درخواست ارائه پسفورد شما را نخواهیم داشت . چرا که برای بالا بردن بازدید اینستاگرام شما ما لینک پست شما را در آکسپلور قرار می دهیم . تا در دسترس افراد مختلف برای مشاهده شدن در مدت زمان کوتاه قرار بگیرد .

مزایای خرید بازدید اینستاگرام چیست ؟

شما ممکن است تصور داشته باشید که با خرید بازدید اینستاگرام تنها برای پست خود در اینستاگرام  بیننده خریداری  کرده اید . اما اینگونه نیست . چرا که خرید بازدید اینستاگرام شما باعث به دست آوردن مزیت های دیگری نیز در اینستاگرام خواهد شد .

1 ــ صرفه جویی در وقت :

هنگامی که شما به دنبال مقدار بازدید بالای اینستاگرام هستید . اما برای به دست آوردن آن از خرید بازدید اینستاگرام استفاده نمی کنید . بدون هیچ شکی باعث می شود تا شما روزها ، ماه ها و حتی یکی دو سال از وقت خود را بخواهید برای بالا بردن فالوور اینستاگرام و در نهایت بالا بردن بازدید اینستاگرام خود تلاش کنید و وقت خود را روی اینکار بگذارید . البته نا گفته نماند که به دلیل وجود بیماری کرونا و نبود خرید حضوری در کشور شما تا روزی که میزان بازدید پست های خود را بالا ببرید از میزان درآمد قابل توجهی در اینستاگرام روبه رو نخواهید بود !

اما اگر برای پیشرفت خود و موفقیت کسب و کارتان از خرید بازدید اینستاگرام استفاده کنید . بدون هیچ شکی می توانید. در کوتاه ترین مدت زمان ممکن حتی در یک یا دو روز میزان بازدید مورد علاقه خود را در برابر پرداخت مبلغی اندک به دست بیاورید . در نتیجه شما با یک خرید در وقت خود صرفه جویی می کنید و می توانید آن را برای موفقیت بیشتر روی نکات دیگری متمرکز کنید .

2 ــ بالا بردن سطح اینستاگرام و رقابت با کسب و کار های دیگر

شما می توانید با خرید بازدید اینستاگرام با کسب و کار های بسیار معروف هم سطح و حتی دارای سطح بالاتر باشید  . اما این موضوع تنها بستگی به میزان بازدید یا میزان فالوور هایی که سایت خرید فالوور اینستاگرام در اختیا شما قرار می دهد ، ندارد . بلکه شما باید برای بالا بردن سطح اینستاگرام خود به صورت روزانه در اینستاگرام فعالیت بالایی داشته باشید . و مخاطبانی که در اثر خرید فالوور اینستاگرام دریافت می کنید ارتباط برقرار کنید .

در نتیجه اگر شما در کنار مزایایی که در اثر همکاری با سایت خرید فالوور اینستاگرام دریافت می کنید ، فعالیت بالایی هم در اینستاگرام داشته باشید . بدون شک سطح اینستاگرام شما تا حدی بالا می رود که می توانید با کسب و کار های مختلف رقابت کنید .

3 ــ خرید بسته ترکیبی با خرید بازدید اینستاگرام

در متن نیز به این ویژگی اشاره کردم . هنگامی که شما خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید تنها بازدید خریداری نکرده اید بلکه به دلیل دیگر ویژگی ههای خرید خود توانسته اید به صورت غیر مستقیم یک بسته ترکیبی تشکیل شده از خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام به مقادیر احتمالی نیز همراه با خرید بازدید اینستاگرام به دست بیاورید  .

4 ــ ایجاد بازدید های خودکار پس از خرید شما

هنگامی که شما خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید . باعث می شوید تا هر کسی که پست شما را می بیند. آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی کند. و باعث  بیشتر شدن بازدید اینستاگرام شما به صورت خودکار شود . مثال می زنم . هنگامی که شما یک پست که دارای 1000 بازدید است را مشاهده می کنید. حتی اگر از آن خرید کنید ولی در بیشتر مواقع آن را به کسی معرفی نمی کنید . چرا که تعداد بازدید بالا ندارد . اما اگر شما پستی را مشاهه کنید. که دارای 20000 بازدید است . قبل از اینکه حتی پست را مشاهده کنید .یا خریدی از آن انجام بدهید . بدون هیچگونه وقفه ای آن را برای دوستان خود میفرسید. تا با آنها تعامل هدفمند برقرار کنید .

 

خرید بازدید اینستاگرام راهی یک شبه برای موفقیت

افزایش فالوور اینستاگرام تنها کافی نیست باید راه های نگهداری آنها را نیز بلد باشید

خرید لایک اینستاگرام ایجاد محبوبیتی غیر قابل باور برای شما :

خرید فالوور اینستاگرام راهی برای کسب درآمد به صورت غیر حضوری

خرید لایک ایرانی برای کسب و کار های ایرانی :

Leave A Reply